Strona Główna BIP Strona Główna
Ogłoszenia
 
2017-12-08 13:20:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4071 w Żaganiu
Termin: każdy czwartek grudnia (14 i 21.12)więcej >>>
* * *
2017-12-08 12:19:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1230 w Warszawie Wesołej
Termin: 12.12.2017 r.więcej >>>
* * *
2017-11-24 10:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4391 w Tomaszowie Mazowieckim
Terminy: 08.12.2017 r.więcej >>>
* * *
2017-11-23 12:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 4055 w Hrubieszowie
Termin: 12.12.2017 r.więcej >>>
* * *
2017-11-08 15:23:28
WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
CYFROWA BRYG@DAwięcej >>>
* * *
2017-11-02 08:14:15
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 3430 w Białobrzegach
Termin: więcej >>>
* * *
2017-10-17 11:00:00
Kwalifikacje: 5 pinż Szczecin — Podjuchy
Termin: w każdą środę od 25.10.2017 r.więcej >>>
* * *
2017-09-15 12:16:21
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4009 w Krakowie
Termin:więcej >>>
* * *
2017-09-12 12:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa: 4115 w Gliwicach
Termin: od czerwca do grudnia 2017 r.więcej >>>
* * *
2017-07-10 09:54:43
Kwalifikacje: 18. batalion powietrznodesantowy w Bielsku Białej
Termin:więcej >>>
* * *
2017-05-31 12:00:00
Kwalifikacje: 10 Brygada Logistyczna w Opolu
Termin: w każdy drugi wtorek miesiącawięcej >>>
* * *
2017-05-10 12:13:16
Kwalifikacje: 16. batalion powietrznodesantowy
Termin: od maja do grudnia 2017 r.więcej >>>
* * *
2017-04-25 08:40:54
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1749 w Szczecinie
Termin: każdy wtorek miesiącawięcej >>>
* * *
2017-04-05 13:45:26
Kwalifikacje: Batalion Reprezentacyjny WP
Termin: raz w miesiącuwięcej >>>
* * *
2017-02-28 15:14:13
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1128 w Malborku
Termin:więcej >>>
* * *
2016-12-16 08:47:09
Kwalifikacje: Jednostki Wojskowe 6. Brygady Powietrznodesantowej
Terminy: od stycznia do grudnia 2017 r.więcej >>>
* * *
2016-12-13 14:48:43
Kwalifikacje: Jednostka Wosjskowa 4495
Termin: od czerwca do grudnia 2017 r.więcej >>>
* * *
2016-01-14 10:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4808 w Gołdapi
Terminy: w każdy poniedziałekwięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:22:08
Kwalifikacje: 11. Pułk Artylerii w Węgorzewie
Termin: każda środa miesiącawięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:18:45
Kwalifikacje: 15. Brygada Zmechanizowana w Giżycku
Termin: w 2 i 4 poniedziałek każdego miesiącawięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:14:20
Kwalifikacje: 9. Brygada Kawalerii Pancernej w Braniewie
Termin: każdy wtorekwięcej >>>