Strona Główna BIP Strona Główna
Ogłoszenia
 
2018-09-12 08:00:00
Kwalifikacje: 31 batalion radiotechniczny
Terminy: 25.09.2018więcej >>>
* * *
2018-09-06 09:12:00
Kwalifikacje: 1. Ośrodek Radiotechniczn w Grójcu
Termin: 11 i 25.09.2018r. więcej >>>
* * *
2018-09-05 14:49:30
Kwalifikacje: w 25 batalionie dowodzenia w Tomaszowie Mazowieckim
Termin: 03.10.2018r. od godz. 07.40więcej >>>
* * *
2018-09-03 08:30:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4391 w Tomaszowie Mazowieckim
Terminy: 10 oraz 21 września 2018 rokuwięcej >>>
* * *
2018-08-29 15:01:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1230 w Warszawie Wesołej
Termin: 06.08 i 21.08.2018r. od godz. 08.00więcej >>>
* * *
2018-08-27 12:20:31
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 4539 w Białobrzegach
Termin: 29.08.2018r., 11.09.2018r., 25.09.2018r.więcej >>>
* * *
2018-08-24 08:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 4055 w Hrubieszowie
Termin: 06.09.2018 r.więcej >>>
* * *
2018-08-22 13:56:26
Kwalifikacje: 12. Dywizjon Trałowców w Świnoujściu
Termin: każdy wtorek miesiąca o godzinie 10:00więcej >>>
* * *
2018-08-09 12:54:06
Kwalifikacje: 15 Brygada Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu
Termin: 26.09.2018r.więcej >>>
* * *
2018-08-06 10:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa: 4115 w Gliwicach
Termin:więcej >>>
* * *
2018-08-02 14:44:36
2. Regionalna Baza Logistyczna w Warszawie
Termin:więcej >>>
* * *
2018-07-30 08:00:00
Kwalifikacje: 5 pułk inżynieryjny Szczecin — Podjuchy
Termin: w każdą środę od 01.08.2018 r.więcej >>>
* * *
2018-07-23 13:24:05
Kwalfikacje: 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
Termin: po kontakcie telefonicznymwięcej >>>
* * *
2018-06-20 15:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4009 w Krakowie
Terminy: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-06-19 08:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wosjskowa 4495 w Krakowie
Termin: od czerwca do grudnia 2018 r.więcej >>>
* * *
2018-06-13 16:12:52
Kwalifikacje: 11 batalion dowodzenia w Żaganiu
termin: każdy czwartek miesiąca więcej >>>
* * *
2018-06-13 08:00:00
Kwalifikacje: 6 batalion logistyczny
Terminy od czerwca do grudnia 2018 r.więcej >>>
* * *
2018-06-08 16:24:36
Kwalifikacje: Dywizjon Okrętów Bojowych Gdynia - Oksywie
Termin: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-05-24 16:00:00
Kwalifikacje: 3. Regionalnej Bazie Logistycznej w Krakowie
Terminy: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-05-24 15:27:49
Kwalifikacje: Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej w Nowym Glinniku
Termin: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-05-17 08:00:00
Kwalifikacje: 16. Dywizjia Zmechanizowana w Białobrzegach
Terminy:więcej >>>
* * *
2018-04-24 09:04:48
Kwalifikacje: 1. batalion drogowo - mostowy w Dęblinie
Terminy: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-04-18 14:40:47
Wolne stanowiska: 104. batalion logistyczny w Wałczu
Terminy: po kontakciewięcej >>>
* * *
2018-03-15 08:00:00
Kwalifikacje: Morskia Jednostka Rakietowa w Lęborku
Termin: więcej >>>
* * *
2018-03-09 08:34:49
Wolne stanowiska: 6. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Ustce
Termin: więcej >>>
* * *
2018-02-28 14:36:24
Wolne stanowiska: 32. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
Termin:więcej >>>
* * *
2018-02-28 08:27:42
Wolne stanowiska: 22. Bazia Lotnictwa Taktycznego w Malborku
Termin: więcej >>>
* * *
2018-02-21 14:30:56
Wolne stanowiska 6. batalion dowodzenia w Krakowie
Termin:więcej >>>
* * *
2018-02-14 09:39:37
Wolne stanowiska: W strukturach 16. Dywizji Zmechanizowanej w Białobrzegach
Termin: więcej >>>
* * *
2018-02-07 12:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 4055 w Hrubieszowie
Termin:więcej >>>
* * *
2018-01-18 13:20:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4071 w Żaganiu
Termin: każdy czwartek więcej >>>
* * *
2018-01-17 13:56:46
Kwalifikacje: 6 batalion dowodzenia
Termin: od stycznia do grudnia 2018 r.więcej >>>
* * *
2018-01-11 13:45:26
Kwalifikacje: Batalion Reprezentacyjny WP
Termin: raz w miesiącuwięcej >>>
* * *
2017-11-08 15:23:28
WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA
CYFROWA BRYG@DAwięcej >>>
* * *
2017-11-02 08:14:15
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 3430 w Białobrzegach
Termin: więcej >>>
* * *
2017-07-10 09:54:43
Kwalifikacje: 18. batalion powietrznodesantowy w Bielsku Białej
Termin:więcej >>>
* * *
2017-05-31 12:00:00
Kwalifikacje: 10 Brygada Logistyczna w Opolu
Termin: w każdy drugi wtorek miesiącawięcej >>>
* * *
2017-04-25 08:40:54
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1749 w Szczecinie
Termin: każdy wtorek miesiącawięcej >>>
* * *
2017-02-28 15:14:13
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa 1128 w Malborku
Termin:więcej >>>
* * *
2016-01-14 10:00:00
Kwalifikacje: Jednostka Wojskowa Nr 4808 w Gołdapi
Terminy: w każdy poniedziałekwięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:22:08
Kwalifikacje: 11. Pułk Artylerii w Węgorzewie
Termin: każda środa miesiącawięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:18:45
Kwalifikacje: 15. Brygada Zmechanizowana w Giżycku
Termin: w 2 i 4 poniedziałek każdego miesiącawięcej >>>
* * *
2015-10-26 14:14:20
Kwalifikacje: 9. Brygada Kawalerii Pancernej w Braniewie
Termin: każdy wtorekwięcej >>>